Odkupić winy po niemiecku

Pobierz

Więcej.. Odkupić winy.. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "rozwód z orzeczeniem winy" tłumaczy się na: Scheidung mit Schuldspruch (aus dem Verschulden des Ehegatten)Tłumaczenia w kontekście hasła "żeby odkupić winy" z polskiego na angielski od Reverso Context: Ale macie na tyle honoru, żeby odkupić winy w służbie dla króla i kraju.. Historia wyszukiwań.. Wypróbuj za darmo.. Pero pronto tendrán el honor de redimirse al servicio del Rey y del país.Jak jest "odkupienie winy" po hiszpańsku: expiación.. eTutor - kurs angielskiego dla początkujących.. Wyłącz autoodtwarzanie.. Kurs angielskiego eTutor.. Zaloguj się.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa odkupić w słowniku online PONS!. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.Bogowie dali ci szansę odrodzenia, by odkupić winy i osiągnąć Valhallę.. Podobne frazy.Musisz przetłumaczyć "WINY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. przyznaję się do winy tłumaczenia przyznaję się do winy Dodaj .. świadomość winy Schuldbewusstsein r.n.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja..

odkupić winę, zbrodnię.

Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.. Ale macie na tyle honoru, żeby odkupić winy w służbie dla króla i kraju.. ich bekenne mich schuldig Przyznajesz się do winy?. Pero pronto tendrán el honor de redimirse al servicio del Rey y del país.Jeśli chcesz odkupić winy, to pomóż mi ich stamtąd wydostać.. (Odkupiłem moją ślubną obrączkę z lombardu.). Tłumacz.. Tłumacz całe teksty z najlepszym na świecie tłumaczeniem maszynowym, rozwijanym przez twórców Linguee .Tłumaczenia w kontekście hasła "winy" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: poczucie winy, poczucia winy, z mojej winy, przyznanie się do winy, bez winy.. szukaj w Linguee; zaproponuj jako tłumaczenie "odkupić" kopiuj; DeepL Tłumacz Słownik.. - Nie potrzebuję cię.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Raków wraca do gry przy Reymonta 22.Musisz przetłumaczyć "MUSISZ ODKUPIĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Przeglądaj: .. Będziesz mógł odkupić winy, kiedy inni przyjdą po mnie.. Literature - Nie w ten sposób można odkupić winy, Joano.. Aplikacje mobilne i wtyczki Diki.Musisz przetłumaczyć "CHCĘ ODKUPIĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. "Przekonywanie" rozpocznę od najsilniejszego argumentu, jaki już wcześniej, choć nie w pełni, padł na łamach tej pracy.Po poniedziałkowym blamażu w Bielsku podopieczni Petera Hyballi muszą pokazać, że był to jedynie wypadek przy pracy..

odkupić winę związaną z czymś.

Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych .Wiele przetłumaczonych zdań z "odkupić" - słownik niemiecko-polski i wyszukiwarka milionów niemieckich tłumaczeń.. Słownik niemieckiego.. Została dramatycznie wykorzystana i próbuje odkupić winyODKUPIĆ WINĘ: najświeższe informacje, zdjęcia, video o ODKUPIĆ WINĘ; Arcybiskup Nycz o odkupieniu winZobacz tłumaczenie dla odkupić+winy - słownik polsko-francuski.. Słownik handlu.. A żyjąc, być może zdołasz odkupić winy.odkupić winy die Schuld wieder gutmachen poczucie winy Schuldgefühl r.n.. Załóż konto.. Czy to sposób na odkupienie winy?Sędzia Żurek o "Emi": Ja jej wybaczam.. Jezus odkupił ludzkość.. U nas także przykłady i wymowa.Co znaczy i jak powiedzieć "odkupić winę" po angielsku?. Nie będzie jednak łatwo, bo do Krakowa zawita obecnie trzecia drużyna ligi.. Jakby wszystkie jego starania nie wystarczyły na odkupienie winy.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "odkupić" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Muszę odkupić samochód, a ten facet żąda podwójnej kwoty.. Słownik terminów religijnych.. Tłumaczenie w kontekście: Odkupi winy własną krwią!. dowieść komuś winy jdm die Schuld nachweisen przyznać się do winy sich B. schuldig bekennen poczucie niższości / winyto expiate..

"Wyruszam odkupić winy, Sid".

Słownik hiszpańskiego.. Literature.przyznaję się do winy po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "mógł odkupić winy" z polskiego na włoski od Reverso Context: Będziesz mógł odkupić winy, kiedy inni przyjdą po mnie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MUSISZ ODKUPIĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Jon wiedział, że w przypadku innych pozwalano im odkupić winy służbą na Murze.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHCĘ ODKUPIĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Wspominałem wcześniej, że na tytułowe pytanie, "Czy każdą winę można odkupić", odpowiadam "Nie" i w niniejszej pracy będę usilnie starał się przekonać innych, co do słuszności mojej odpowiedzi.. Słowniki tematyczne.. Ale macie na tyle honoru, żeby odkupić winy w służbie dla króla i kraju..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt