Hallelujah tekst piosenki po polsku

Pobierz

Alleluja, Alleluja.. Był taki czas, kiedy pozwoliłaś mi się dowiedzieć.Ale muzyki dziś tak nikt nie czuje Kwarta i kwinta tak to szło Raz wyżej w dur, raz niżej w mol Nieszczęsny król ułożył Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękność jej na zawsze Cię pobiła Kuchenne krzesło tronem twym Ostrzygła cię, już nie masz siłSłuchaj piosenki wykonawcy Alexandra Burke pod tytułem: "Hallelujah (wersja po polsku)".. Alexandra Burke - Hallelujah (wersja po polsku) Motylem Jestem - Irena Jarocka.. G E7 a. Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja.Słuchaj nagrań piosenki SING - Hallelujah.. Trudność: Początkujący.. Znam ten pokój, chodziłem po tej podłodze.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Oto nasz muzyczny prezent - słynny utwór autorstwa L.Cohena w polskiej wersji językowej :) Vika Stefańska - wokal Łukasz Kowalski - gitara Krystian Karpiński - bas .Hallelujah, Hallelujah!. Nieszczesny król ulozyl Alleluja.. Byle Jak .Słuchaj piosenki wykonawcy Alexandra Burke pod tytułem: "Hallelujah (wersja po polsku)".. Spontan - Michał Szczygieł.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!. Oceń nagranie, zaśpiewaj swoją wersję piosenki..

Podział tekstu w duecie.

Oceń wykonanie kolorowa928 i zaśpiewaj swoją wersję piosenki Hallelujah (wersja po polsku) .. Hallelujah (wersja po polsku) Mam tę moc - Kraina Lodu.. Ale muzyki dziś tak nikt nie czuje.Akordy.. Rozkosz - Julia Wieniawa .. "Hejka wszystkim dzisiaj dość kościelna piosenka, ale jest bardzo ładna ud83dudc95ud83dudc4cud83d".. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!Słuchaj piosenki wykonawcy Alexandra Burke pod tytułem: "Hallelujah (wersja po polsku)".. Śpiewa użytkownik giovanna1991.. Śpiewa użytkownik madziara9191.. Hallelujah, Hallelujah!Że piękność jej na zawsze cię podbiła.. Śpiewa użytkownik majaryszka.. JA: Tajemny akord kiedys brzmial.. Ale muzyki dzis tak nikt nie czuje.. motylek9192.. Szary świat - sanah i Kwiat Jabłoni.Znajdujesz się na stronie wyników wyszukiwania dla frazy Hallelujah (po polsku)tekst piosenki.. F G C (G) Kuchenne krzesło tronem twym.. Żyłem w samotności zanim cię poznałem.. To zimne i niepewne Alleluja!. Pan cieszył się gdy Dawid grał.. Dlaczego mi zarzucasz wciąż Że nadaremno wzywam GoSłuchaj nagrań piosenki SING - Hallelujah.. Pan cieszyl sie, gdy Dawid gral.. Kochanie jak się masz - Amadeo.. Zobaczyłem twoją flagę na marmurowym łuku.. Oceń nagranie, zaśpiewaj swoją wersję piosenki..

Tekst piosenki i chwyty na gitarę.

kolorowa928.. Strojenie: klasyczne (E A D G H e) Tonacja: G. Tajemny akord kiedyś brzmiał.. Mamo tyś płakała, Ale jazz!, Hallelujah (wersja po polsku), Sen we śnie, River, Szampan .MANAGEMENT / KONCERTY: +48 601 418 790SOCIAL MEDIA: FB: INSTAGRAM: weronikajuszczak TIK TOK: weroj.Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękność jej na zawsze Cię pobiła Kuchenne krzesło tronem twym Ostrzygła cię, już nie masz sił I a gardła Ci wydarła Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Dlaczego mi zarzucasz wciąż Że nadaremno wzywam GoRaz wyżej w dur, raz niżej w moll Nieszczęsny król ułożył Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja.. Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękność jej na zawsze Cię podbiła Kuchenne krzesło tronem twym Ostrzygła Cię, już nie masz sił I z gardła ci wydarła Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja.Alleluja.. Alleluja, alleluja Alleluja, alleluuuuuuuuuja Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękność jej na zawsze cię podbiła Kuchenne krzesło tronem twym Ostrzygła cię i już nie masz sił I z gardła ci wydarła: alleluja!. Pół kroku stąd (Vaiana - Skarb .Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja.. Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękność jej na zawsze Cię podbiła Kuchenne krzesło tronem twym Ostrzygła Cię, już nie masz sił I z gardła ci wydarła Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja..

... Hallelujah (wersja po polsku) - Alexandra Burke.

Alleluja, Alleluja.Alleluja Alleluja Alleluja Wierzyłeś, lecz dowody chciałeś mieć W kąpieli na dachu ujrzałeś ją Jej piękno i księżyca blask podbiły serce twe Przywiązała cię Do kuchennego krzesła Obaliła twój tron, ostrzygła cię Z twych ust wydobyła jedno słowo - Alleluja Już przedtem byłem tu Znajomy pokój, na podłodze jeszcze ślad mych stópJej piękno skąpane w blasku księżyca cię urzekło Więc przywiązała cię do kuchennego krzesła Zniszczyła twój tron i ścięła ci włosy A z twych ust wydobyła Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja Skarbie, byłem tu wcześniej Znam ten pokój, chodziłem po tej podłodze Żyłem samotnie nim cię poznałemWersja śpiewana po polsku [Autor: Maciej Zembaty-----Tajemny akord kiedyś brzmiał Pan cieszył się, gdy Dawid grał Ale muzyki dziś tak nikt nie czuje Tu kwarta i kwinta, tak to szło Raz wyżej w dur, raz niżej w moll Nieszczęsny król ułożył Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja.SING - Hallelujah tekst piosenki.. a F. I z gardła ci wydarła Alleluja.. Na odsłonie znajdziesz teksty, tłumaczenia i teledyski do piosenek związanych ze słowami Hallelujah (po polsku)tekst piosenki.. C F G. Ostrzygła cię, już nie masz sił..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt