Test wiedzy pl mikołajek

Pobierz

Na jedno pytanie odpowiedzieć możesz w 45 sekund, przez co test będzie trwał maksymalnie 15 minut (tyle co w szkole).Mikołajek na swoją babcię mówi: A. Babunia B. Babusia C. Bunia Sample Question Czym jest dla Ciebie Hip-Hop?. Mikołajek i inne chłopakiZebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. wg Ewaborkowiak.Rozwiąż test: Fantazy: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: Dziady cz. II: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Czarne Stopy: Seweryna Szmaglewska: Rozwiąż test: Dzieci z Bullerbyn: Astrid Lindgren: Rozwiąż test: Pan Tadeusz: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Dziady cz. III: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż testKogo tata jest najbogatszy ?. Śpię dalej.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Jan 26, 2022Mikołajek Sprawdzian Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Autor Lektury szkolne Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Przetestuj swoją wiedzę.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test sprawdzający wiedzę z lektury mikołajek.pdf na koncie użytkownika autumverbeck • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dec 3, 2020 jednym z uczniów..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Słyszysz dźwięk budzika.. Co wiesz o Mikołajku?. W Świątecznym Quizie pytamy o tradycje i zwyczaje związane z tym dniem.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.Quizy wiedzy ogólnej Dział - test z lektury Mikołajek Quizy o lekturach "Mikołajek" - test znajomości lektury Quizowy Maniak Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. • Kim jest Rosół?. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Typ testu: OFICJALNY Poziom trudności: Średni.. Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " Test.. kuzynem Mikołajka.. Co robisz?. Popularność: 75386 .Test będzie miał 20 pytań.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Liczba pytań: 8 .. Czy prezenty przynosi tylko Święty Mikołaj?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQUIZ: Mikołajkowy quiz.. Ocena: 7.05 / 10.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Klasa 4 Polski Lektury Mikołajek.. z panem Dubon.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266616 razy..

Test wiedzy z lektury "Mały Książę" Teleturniej.

Link do formularza znajdziecie tutaj: .. "Mikołajek" - test znajomości lektury Quizowy Maniak Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.Plik mikołajek.docx na koncie użytkownika pieczara7 • folder testy • Data dodania: 25 lut 2013. z Mikołajkiem.. Mikołajek_ucieczka z domu (WSiP) Krzyżówka.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. Zapraszamy do zabawy!. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Rozwiąż test i sprawdź!. Oddanych głosów: 85.. Klasa 4 Polski.. Kto był pupilkiem wychowawczyni Mikołajka?. Zapraszamy do testu!. a) Alcest b) Gotfryd c) Ananiasz d) tata e) mama f) Mikołajek 4) Kto jest najgorszy w .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Sprawdźcie swoją wiedzę w quizie dotyczącym Świętego Mikołaja i tradycji prezentów w różnych krajach!. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na podstawie których w 2009 roku powstał także film.. 4.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Oczywiście z podarunkami związany jest ulubiony święty dzieci, czyli Święty Mikołaj.. a) pan Dubon b) Mikołajek c) dyrektor d) mama e) tata f) Gotryd 2) Kogo tata jest bogaty?. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki..

Twój wynik.znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikolajku.Wypelniajac test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikolajku Rene Goscinny.

Kto jeszcze obdarowuje dzieci prezentami?. Żaden budzik ani wybuch bomby atomowej mnie nie zbudzi.. Rodzice i siostra Jadwinia Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz Sprawdź się w poniższych tematach: Masza i Niedźwiedź 2 Kolejny quiz o rozbrykanej Maszy i poczciwym Niedźwiedziu.. »Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Dlaczego Mikołajek płakał dając kwiaty swojej mamie?. Zapraszamy do wspólnej zabawy!. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266615 razy.Quizy Mikołajek pytanie 1 z 10 Kto należy do rodziny Mikołajka?. Średni wynik.. Sprawdź, ile wiesz o Świętym Mikołaju.. W końcu!Test znajomości lektury "Mikołajek" - Teleturniej.. Poczęstujcie się, więc testem ze znajomości przygód "Mikołajka ", .. Test prześlijcie do nas.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. opiekunem uczniów.. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.. Dobrym źródłem pieniędzy.. Już 6 grudnia Mikołajki, wyjątkowy dzień, w którym otrzymujemy pierwsze świąteczne prezenty.. Co Mikołajowi zaproponował Alcest?. hiszpańskie quiz telenowela test z historii polski słownictwo test z dwudziestolecia test z geografii polski magda m m. em test wiedzy ogólnej bayern monachium wodniczki gry wiedza.ortografia dramat test z robinsona crusoe hollywood quiz o polsce test o ..

Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując ... Zobacz profil Najnowsze w kategorii Test z lektury "Oskar i pani Róża" - poziom trudny 39,775 rozwiązań Sprawdzian z wiedzy o społeczeństwie klasa 8 - ...Mikołajek - quiz ZAPISZ SIĘ!

Z końcem listopada dzieci z niecierpliwością czekają na Mikołajki, to stare święto zostało ustanowione na pamiątkę ich patrona.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dużo wiesz o Mikołaju.PL; UA; 2019-2020 B 19-20 K 19-20 "Mikołajek" - rozwiąż test!. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. właścicielem restauracji.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. a) Gotfryd b) Kleofas c) Mikołajek d) nikogo e) Ananiasz f) Alcest 3) Kto najbardziej lubi jeść?. W Polsce św.Mikołajkowy Quiz - jak dobrze znasz tradycję święta.. 12 pytań!. Świetną zabawą.. A może ma swoich odpowiedników - czy znacie ich?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt