Jak odpowiadać po niemiecku

Pobierz

Reklamacja po niemiecku die Reklamation der Umtausch die Rückgabe reklamacja wymiana zwrot Podczas podróży po krajach niemieckojęzycznych wielu z…Sprawdź odpowiedź lub dodaj swoja na faq.net.plWiększość czasowników w języku niemieckim odmienia się w sposób regularny poprzez dodanie końcówki osobowej do tematu czasownika.. Rozumiem!. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa odpowiadać A i dodaj je do swoich fiszek.. Sprawdź tłumaczenia słowa "odpowiadać przecząco" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: verneinen.. Na takie pytania odpowiada się pełnym zdaniem.. W-Fragen to pytania otwarte, co oznacza niestety, że nie można na nie odpowiedzieć poprostu "tak" lub "nie".. Na zwyczajne pytania odpowiadamy "ja" lub "nein".. Pytania dzielimy na zwyczajne i z przeczeniem.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Tłumaczenie słowa 'odpowiadać' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. jest bardzo popularny w języku angielskim oraz amerykańskim i stosowany znacznie częściej niż w Polsce.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa odpowiadać i dodaj je do swoich fiszek.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. By odpowiedzieć można użyć tych samych słów, co były użyte w pytaniu, uzupełniając je naturalnie o odpowiedź.odpowiadać wymaganiom - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

odpowiadać z wolnej stopy.

DIFFERENT_LANGUAGES_WARNING.odpowiadać twierdząco po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Czyli czasownik jest na pierwszym miejscu, a następnie podmiot i reszta zdania.. du mach st. ihr mach t. er/sie/es mach t. sie/Sie mach en.Musisz przetłumaczyć "ODPOWIADAĆ NA NOWE WYZWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Sprawdź tłumaczenia słowa "odpowiadać wymaganiom" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: den Anforderungen genügen.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .Na początku zaznaczmy, że w języku niemieckim godziny od 13 do 24 można, podobnie jak w języku polskim, podawać na dwa sposoby.. 14:00 - vierzehn Uhr = zwei Uhr.Jak jest odpowiadać A po niemiecku?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ODPOWIADAĆ NA NOWE WYZWANIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Nominativ to jeden z czterech (obok Genitiv, Dativ, Akkusativ) przypadków niemieckich.. more_vert Profesorowie metodologii badań klinicznych nie mogą odpowiadać.. - den Anforderungen entsprechenMusisz przetłumaczyć "MUSI ODPOWIADAĆ POTRZEBOM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MUSI ODPOWIADAĆ POTRZEBOM" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jak jest odpowiadać na coś po niemiecku?.

wyczerpująco odpowiadać.

Odmieniaj.. odpowiadać na po niemiecku: 1. antworten auf Niemieckie słowo "odpowiadać na" (antworten auf) występuje w zestawach:Jak odpowiadać na pytania otwarte w języku niemieckim.. Zaloguj się .Musisz przetłumaczyć "MOŻE ODPOWIADAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. einsilbig reden [o. antworten] odpowiadać komuś na coś.Proste pytania zamknięte po niemiecku tworzymy poprzez inwersje.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ODPOWIADAĆ SZCZERZE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Niemieckie słowo "odpowiadać na pytania" (Fragen beantworten) występuje w zestawach: Co robimy w klasie, po niemiecku Mit links kl. 1 roz.. DIFFERENT_LANGUAGES_WARNING.Jak jest "odpowiadać wymaganiom" po niemiecku?. Na pytanie to Air Liquide odpowiada twierdząco, albowiem jej zdaniem w niniejszej sprawie zostały spełnione przesłanki zwykle wymagane przy dokonywaniu takiej oceny.Musisz przetłumaczyć "ODPOWIADAĆ NA PYTANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Glosbe.odpowiadać oczekiwaniom po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. odpowiadać na coś po niemiecku: 1. auf etwas antworten Niemieckie słowo "odpowiadać na coś" (auf etwas antworten) występuje w zestawach:Musisz przetłumaczyć "ODPOWIADAĆ SZCZERZE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

mówić [ lub odpowiadać] monosylabami.

Aby płynnie podawać godziny bez zastanawiania się, warto najpierw dobrze opanować liczby po niemiecku.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa odpowiadać na coś i dodaj je do swoich fiszek.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ODPOWIADAĆ NA PYTANIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jak jest odpowiadać na po niemiecku?. Mam nadzieję, że choć .. "odpowiedzieć" "za coś" 1. general odpowiadać (też: odpowiedzieć) volume_up beantworten [ beantwortend|beantwortet] {czas.}. Rozumiem!. Przykłady Dodaj .. Przez przypadki w języku niemieckim odmieniają się głównie rodzajniki rzeczownika, a sam rzeczownik pozostaje prawie zawsze taki sam.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa odpowiadać na i dodaj je do swoich fiszek.. Na pytania z przeczeniem odpowiadamy "doch" lub "nein".. 3 Kapitel 3 - Schule kartkówka niemiecki NIemiecki dział 2 3. auf die Frage antworten Niemieckie słowo "odpowiadać na pytania" (auf die Frage antworten) występuje w zestawach: FAMILIE UND ALLTAG - In .1 lutego 2020 Admin Przydatne zwroty.. Jest to bardziej zwrot grzecznościowy niż realne pytanie o naszą sytuację życiową, więc nie należy odpowiadać na nie zbyt rozwlekle.Jak złożyć reklamację po niemiecku?.

Spis treściJun 8, 2022 odpowiadać solidarnie.

Nominativ, czyli mianownik w języku polskim, odpowiada na pytanie kto?. odpowiadać oczekiwaniom tłumaczenia odpowiadać oczekiwaniom Dodaj .. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MOŻE ODPOWIADAĆ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jak jest "odpowiadać przecząco" po niemiecku?. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. odpowiadać A po niemiecku: 1. auf antworten Niemieckie słowo "odpowiadać A" (auf antworten) występuje w zestawach: Errekcja - Niemiecki v1.Tłumaczenie słowa 'odpowiadać na' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt