Tematy prezentacji na niemiecki

Pobierz

Inicjatorem tworzenia własnych prezentacji multimedialnych była p. Eliza Jaworska, nauczyciel języka niemieckiego.. Nie chcę, aby było to o jakis zabytkach, bo zanudze kolegów i koleżanki na lekcji, wolę zrobić tą prezentację o czyms ciekawym.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Wszystko na temat kuchnia niemiecka prezentacja na Mowimyjak.plNiemcy; Republika Federalna Niemiec, RFN (niem.. Możecie podać mi jakies pomysły/przykładowe prezentacje itp ?. Deutschland; Bundesrepublik Deutschland, BRD, [ˈ b ʊ n d ə s ʁ e p u ˌ b l i ː k ˈ d ɔ ʏ t͡ʃ l a n t], wymowa i) - państwo federacyjne położone w zachodniej i środkowej Europie.. Po przyjściu z kościoła zaczyna się wieczerza.. 602504381Dorota Żyto edytował(a) ten post dnia 27.02.09 o godzinie 16:42Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Stolica Niemiec - Berlin Wkuchnia niemiecka prezentacja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kuchnia niemiecka prezentacja.. Jest tam 300 gatunków chleba i aż 100 gatunków kiełbasy.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Przez Gość prezentacja z niemieckiego, Grudzień 5, 2009 w Dyskusja ogólna Polecane postyŚwiat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli..

Pierwszą książkę wydano w języku niemieckim.

Niemcy-ciekawostki Jest tam aż 600 gatunków piwa.. Składa się z 16 krajów związkowych (landów), a jego stolicą i największym miastem jest Berlin.Państwo ma powierzchnię 357 578 km² i panuje w .Prezentacje • Niemiecki • pliki użytkownika a_shi_a przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Freundschaft.ppt, Der Einfluss der Werbung auf unser Leben.ppt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Prezentacja nr 1 - Natalka, lat 14Dzięki kursowi "niemiecki w biznesie - prezentacje" wszystkie Twoje prezentacje po niemiecku wypadną znakomicie, a język niemiecki stanie się jeszcze łatwiejszy!. To ma być cokolwiek związanego z krajami niemieckojęzycznymi no albo coś na temat samego języka.W niemieckich kościołach nie ma tradycyjnej pasterki, na nabożeństwo chodzi się po południu.. Do tego celu wykorzystane zostały materiały z Wikipedii. Zobaczcie efekty i podzielcie się wrażeniami.. Najwy| szym szczytem w Niemczech jest Zugspitze, który 2962 m n.p.m., w Bawarii.. Kultura Odbierając telefon w Niemczech nie mówimy "słucham", a podajemy swoje nazwisko ..

Moglibyście mi podać jakieś ciekawe tematy ?

Prezentacja na wybrany temat jest też bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na ocenę końcową całego egzaminu z języka niemieckiego w programie IB SL/HL (ale również na maturze czy egzaminie DSD).Przygotuj prezentacje na 12 zdań niemiecki;(2012-09-22 17:01:01 Robiłam 23.05 prezentacje na PREZI na niemiecki , wyświetla się coś takiego.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Chodzi o to , że muszę zrobić prezentację, o czymkolwiek chcą, nie ma ustalonego tematu z góry, a trudność polega na tym że muszę zrobić ją w języki angielski, powiem szczerze, że nie zbyt umiem ten język, dlatego liczę na waszą pomoc w wymyśleniu jakiegoś prostego tematu.Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Koniec!. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Opanujesz zarówno potrzebne, specjalistyczne słówka, jak i zwroty, które upłynnią Twoją wypowiedź oraz nadadzą jej nieco wyrafinowania i profesjonalizmu.Jakie znacie proste tematy na prezentacje angielską?. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. A dokładniej mam zamiar zrobić prezentację.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail Dzisiaj podzielę się z Wami pracą dwójki moich uczniów ze Szkoły Językowej Paroli ..

2011-02-11 16:39:22 Znacie ciekawe tematy na prazentacje z religii?

Kształtem przypomina nowo narodzone dzieciątko zawinięte w becik.Na terenie Niemiec mo| na wydzieli cztery wielkie regiony geograficzne: Nizinˇ Niemieck , Zredniogórze Niemieckie, przedgórze Alp (Wy| yna Bawarska) i Alpy.. 2016-06-06 22:37:28 Popularne zadaniaPREZENTACJA ZABYTKI BERLINA DOMINIKA RAKOCZY KL. II B.wmv Pobierz 12874 KB: wersja 7 : 29 kwi 2013, 14:41: Małgorzata Krzemińska: ć: Słynne osobowości niemieckie.pptx Wyświetl Pobierz 5998 KB: wersja 1 : 6 cze 2013, 15:43: Małgorzata KrzemińskaUczniowie, opracowując wybrane tematy korzystali z zasobów Internetu oraz tworzyli prezentacje stosując w nich własne zdjęcia i obrazy.. Nawet jeżeli temat prezentacji jest dla nas czymś prostym, to jego przedstawienie w odpowiedni sposób znacząco wypływa na jego odbiór.. Natalka i Oskar są uczestnikami kursu języka niemieckiego przez Skype i ich ostatnim zadaniem domowym było przygotowanie prezentacji na temat zabytków Berlina.Plik prezentacja niemiecki.ppt na koncie użytkownika madafak1 • folder niemiecki • Data dodania: 9 cze 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Temat: Prezentacje tłumaczy - j. niemiecki Jestem absolwentką filologii germańskiej.Podejmę się tłumaczenia tekstów z j. niemieckiego na j.polski i z j. polskiego na język niemiecki o tematyce ogólnej oraz specjalistycznej..

Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.

Oto najciekawsze i na najzabawniejsze prezentacje uczniów naszej szkoły.Tłumaczenie słowa 'Tematem mojej prezentacji jest.'. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Prezentacja na Niemiecki.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.Tłumaczenie słowa 'prezentacja' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 2010-06-10 18:08:52Natalka i Oskar są uczestnikami kursu języka niemieckiego przez Skype i ich ostatnim zadaniem domowym było przygotowanie prezentacji na temat zabytków Berlina..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt