Napisz opis pokoju po niemiecku

Pobierz

Obok biórka stoi biórko na którym stoi komputer.. uber (nad u przegłos)-nad.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Zadanie z angielskiego odpowiedzi: 2; Napisz słowniczek (6-8) wyrazów związanych ze światem Afryki w lekturze pustyni i w puszczy odpowiedzi: 1; Napisz czego domagały się ideologie socjalizm i nacjonalizm odpowiedzi: 1; Poniżej znajdziesz szereg pytań.rpd.. Napisz odezwę, w której wezwiesz wszystkich ludzi do walki o pokój.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. 1 odpowied .Oto przykładowe opisy miejsca po niemiecku: Opis pokoju po niemiecku.. .Cześć Potrzebuje pomocy.najlepiej na wczoraj muszę napisać na niemiec opis pokoju.rnMój pokój jest mały, ale jasny.. W moim pokoju jest stolik, szafa, komputer i telewizor.. Na stoliku leżą kwiaty a w szafce mam ubraniaW moim pomieszczeniu jest łóżko i okno.. Niemiecki opis pokoju.Opisz swój pokój po niemiecku.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". gabinet - das Arbeitszimmer hol - der Vorraum kotłownia - der KesselraumOpis domu po niemiecku Opis mieszkania po niemiecku .. Kupowanie butów (dialog) / in der Schuhabteilung.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 26.10.2017 śpiewamy, robimy rodzinne .Ogłoszenia o tematyce: opis pokoju po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Opis pokoju po Niemiecku.

Dziś zajmiemy się umeblowaniem pokoju jak i nazwami pomieszczeń.. Jest urządzony nowocześnie.. Mój pokój jest mały ale wygodny.. Cały pokój jest pomalowany na zielono a na ścianach mam plakaty.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Prosty opis pokoju po niemiecku.. Mieszkam w nim razem z moim bratem.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Pojawia się ono też jako praca domowa.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpis pokoju; Opis dnia; .. Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Mam nadzieje że pomogłem wszystko zmysliłem o tym pokoju :DŻycie towarzyskie meble po niemiecku słówka ogłoszenie po niemiecku niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Falsch Frënn (LU-DE) niemiecki opis pokoju po niemiecku Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne jka-2020.10.05 Kapitel 5.1.. Stworzyłem dla Ciebie listę najczęściej stosowanych nazw mebli wraz z ich rodzajnikami oraz pomieszczenia po niemiecku.Przy okazji dowiesz się kilku innych cennych informacji.pokój - das Zimmer, - piwnica - der Keller przedpokój - die Diele salon - der Salon, -s strych - der Dachboden sypialnia - das Schlafzimmer toaleta - die Toilette wc - das WC..

Opis domu po niemiecku.

zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) .. Na monitorze leży miś.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derOgłoszenie po niemiecku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi w języku niemieckim.. Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po pols…Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju: ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują sięOpis pokoju po niemiecku - mein Zimmer.. napisz po niemiecku swój opis pokoju z tłumaczeniem na polski 30 zdań :-D z góry wielkie dzięki .. vor-przed.Czas na kolejny wpis dotyczący języka niemieckiego.. [Szkoła podstawowa] opis; pokój; po; rosyjsku +1 głos.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.. Reszta - pomieszczenia po niemiecku.. Opis nauczyciela po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać opis miejsca po niemiecku..

Opis miasta po niemiecku.

Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do.. No to zaczynamy : ) !. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. an-na/przy.. Po prawej stronie stoją szafa, na niej telewizor, obok biórko.. Dialekt korki 17.12.2020 Familie basic germanopis pokoju po angielsku opis pokoju po niemiecku Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku Lektion 1 Falsch Frënn (LU-DE) lolz Verben Verbs GERMAN GCSE 009 Moja lekcja cechy charakteru GERMAN GCSE 006Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis pokoju po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis pokoju po niemiecku Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku..

Opis mieszkania po niemiecku.

Rozwiązania (2) Autor: roksi-roksi.. Obok okna znajdują się dwa biurka - jedno moje a drugie mojego brata.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt