Jak to powiesz po niemiecku dopasuj wyrażenia zostać odrabiać zadania domowe

Pobierz

Zadanie jest zamknięte.Powiedz to po niemiecku.. Sprawdź.. Question from @zalfi - Gimnazjum - Język niemiecki .. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Daję 50 pkt!. 4 szkoły podstawowej.. Treść zadania.. Rozwiąż.. Odtwórz nagranie.. Gdyby ludzie odrabiali zadania domowe tak pilnie jak ten gość, na świecie byłoby o wiele mniej cierpienia .Zadanie: jak napiszesz po niemiecku 1 kim są twoi rodzice z Rozwiązanie: meine eltern arbeiten ein buch kostet 2 euro einen stift kostet 1 .. kjelllarsen / jak to powiesz po niemiecku dopasuj bulka.pdf Download: jak to powiesz po niemiecku dopasuj bulka.pdf.. Dopasuj wyrażenia 1. zostać 2. odrabiać zadanie domoweJak to powiesz po niemiecku?. Poziom łatwy.. Posłuchaj zdania w Twoim języku i uzupełnij tłumacznie.. Zadanie jest zamknięte.. Tylko nie z google tłumacz.. Koniecznie sprawdź swoje słownictwo!. 2.Moimi ulubionymi zwierzętami są orły i motyle, ponieważ są piękne.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak to powiesz po niemiecku ?. 4. jeść 5. jeść obiad Welche Klasse .JAK TO POWIESZ PO NIEMIECKU ZAPYTAJ STARSZEGO PANA,JAK SIĘ NAZYWA.. Question from @ - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPrzed tobą kilka podstawowych zwrotów w języku niemieckim.. Pytania ..

Jak to powiesz po niemiecku.

Zarejestruj.. Rozwiąż.. Może wybierasz się do Niemiec na wakacje?. Powiedz, jak się nazywasz i skąd pochodzisz.. Najlepsze rozwiązanie.. AnswerJak to powiesz po niemiecku?. Szkoła - zapytaj eksperta (1053) Szkoła - zapytaj eksperta (1053) Wszystkie (1053) Język angielski (715) Język polski (151) Matematyka (187) Biznes i Finanse (35896) .Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.. 1.Witasz się i przedstawiasz się., Pytasz koleżankę jak ma na imię., Prosisz kolegę, którego widzisz po raz pierwszy, aby się przedstawił., Pytasz koleżankę o wiek., Mówisz, ile masz lat., Pytasz koleżankę skąd pochodzi i gdzie mieszka., Mówisz, skąd pochodzisz i gdzie mieszkasz., Powiedz równanie po niemiecku: 11 + 9 = 20, Powiedz równanie po niemiecku: 15 - 8 = 7.Witasz się i przedstawiasz się., Pytasz koleżankę jak ma na imię., Prosisz kolegę, którego widzisz po raz pierwszy, aby się przedstawił., Pytasz koleżankę o wiek., Mówisz, ile masz lat., Pytasz koleżankę skąd pochodzi i gdzie mieszka., Mówisz, skąd pochodzisz i gdzie mieszkasz., Powiedz równanie po niemiecku: 11 + 9 = 20, Powiedz równanie po niemiecku: 15 - 8 = 7.Poznaj definicję 'odrabiać zadania domowe', wymowę, synonimy i gramatykę.. Szkoła - zapytaj eksperta (1462) Szkoła - zapytaj eksperta (1462) Wszystkie (1462) Język angielski (798) Język polski (337) Matematyka (327) Biznes i Finanse (36375) .Czy przetłumaczy mi ktoś to na niemiecki..

Jak to powiesz po niemiecku?

Zadanie jest zamknięte.. Odtwórz nagranie.. Najlepsze rozwiązanie.. 3.Zbieram rodzinne pamiątki, ponieważ mają dla mnie ogromną wartość.. 4.Zapytaj pana Martineza gdzie leży Barcelona 5.Zapytaj Pana Martineza co robi w Augsburgu 6.Powiedz że twoj kolega Jonas pochodzi z NiemiecZobacz 1 odpowiedź na zadanie: jak to bedzie po niemiecku?. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zapytaj, czy kuchnia jest praktyczna.Zadanie: jak to powiesz po niemieck ja pohodzę z polski jch Rozwiązanie: ich komme aus polen wymowa iś kome aus polen pzdr .. Szkoła podstawowa » Język niemiecki.. Skomentuj.. Sprawdź.. Pytania .. Posłuchaj zdania w Twoim języku i uzupełnij tłumacznie.. Odtwórz nagranie.. Co znaczy i jak powiedzieć "Jak to?". Dodaj do ulubionych Drukuj.. Udostępnij.. Sprawdź.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Powiedz, że to nie jest pomieszczenie gospodarcze.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Odtwórz nagranie.. 1.Moim marzeniem jest gra na skrzypcach.. po niemiecku?. Dopasuj wyrażenia.. Odtwórz nagranie.. Dopasuj wyrażenia 1. zostać 2. odrabiać zadanie domowe Jak to powiesz po niemicku?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 0 z 3 — wykonane ćwiczenia.. Rozwiąż.. Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Jak to powiesz po niemicku?. W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.3.1.. Sklep..

Jak powiesz, że wczoraj miałeś zły nastrój?.

Pobierz.. Dopasuj wyrażenia 1. zostać 2. odrabiać zadanie domowe Reklama Odpowiedź 1.9 /5 4 Julka720011 zostać - werden/bleiben odrabiać zadania domowe - die Hausaufgabe machen uczęszaczać na kurs jeść jeść obiad chłopcy dziewczynki uczyć sie jadać w stołówce po południ południu*2.Jak powiesz po niemiecku ?. 1.Przywitaj się z panem Martinezem i zapytaj czy mówi po niemiecku 2.Przywitaj sie z Mario i zapytaj skąd pochodzi.. 3.Powiedz że mówisz po angielsku i trochę po włosku.. Zaloguj.. Wyślij.. Sprawdź.. Jak to powiesz po niemiecku?. Ola 20 marca 2018 @Gość Rozwiązanie tego zadania znajduje .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak to powiesz po niemiecku.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Przykładowe rozwiązanie zadania: Odpowiedź na zadanie z Wir smart 1.. Jak to powiesz po niemiecku?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Sprawdź.. Rozwiąż.. Pytania .. Rozwiąż.. 1. zostać 2. odrabiać zadania domowe Wie heißt eure Schule?. Przeglądaj przykłady użycia 'odrabiać zadania domowe' w wielkim korpusie języka: polski.. Odtwórz nagranie.. Przedmiot.. Szkoła - zapytaj eksperta (1541) Szkoła - zapytaj eksperta (1541) Wszystkie (1541) Język angielski (815) Język polski (374) Matematyka (352) Biznes i .zostać a. einen Kurs besuchen 2. odrabiać zadania domowe b. die Jungs 3. uczęszczać na kurs c. essen 4. jeść d. bleiben 5. jeść obiad e. die Mädchen 6. chłopcy f. Hausaufgaben machen 7. dziewczynki g. zu Mittag essen 8. uczyć się h. lernen 9. jadać w stołówce i. am Nachmittag 10. po południu j. in der Mensa essen 3 Lies die Sätze.Plik jak to powiesz po niemiecku dopasuj bulka.zip na koncie użytkownika fblina • Data dodania: 30 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jak to powiesz po niemiecku?.

Jak powiesz, że wczoraj nie miałeś ochoty na imprezę?3.3.

- Wie denn das?Sprawdź odpowiedź lub dodaj swoja na faq.net.plJak to powiesz po niemiecku?. Sprawdź.. 4.Lubię występować na scenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt